Serwis po-pa-pra-niec.pl wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki. W zakładce "CIACHA" znajdziesz szczegóły.
Rozumiem, nie pokazuj więcej tego komunikatu.
 

numer

80

strona główna po-pa-pra-niec.pl

Regulamin trzeba mieć!

Chodzi o to abyś wiedział jak działa strona, co można robić a czego nie. Chodzi też o Twoje bezpieczeństwo i komfort korzystania.

1. Po-pa-pra-niec to strona internetowa działająca w oparciu o konwencję bloga. Nie można tu zakładać kont ani zostawiać swoich danych osobowych.

2. Masz możliwość komentowania zamieszczanych tu wpisów ale Twój adres IP zostanie zapisany wraz z komentarzem. Po-pa-pra-niec zastrzega sobie prawo do akceptowania lub odrzucania Twoich komentarzy. Nie chodzi tu o moderowanie, czy jakiekolwiek wpływanie na Twoje wypowiedzi. Komentarze muszą być akceptowane z dwóch powodów:
- Po-pa-pra-niec chce dbać o komfort odbiorców, dobry smak zamieszczanych treści i zapobiegać ewentualnemu naruszaniu dóbr osobistych czytelników;
- w sieci działa wiele serwisów zamieszczających nielegalnie reklamy na blogach czy forach, dlatego ważne jest aby zabezpieczyć się przed takimi praktykami;

W żadnym razie treść Twoich komentarzy nie będzie modyfikowana. Jeżeli komentarz nie zostanie zaakceptowany, nie pojawi się w całości. Aby uniknąć odrzucenia komentarza wystarczy, że będziesz przestrzegał ogólnych zasad współżycia społecznego, dobrego wychowania i pisał przestrzegając zasad języka polskiego. W każdym przypadku jesteś zobowiązany do korzystania z serwisu w sposób zgodny z obowiązującym prawem, normami społecznymi i obyczajowymi oraz zapisami niniejszego Regulaminu. Ponosisz odpowiedzialność za zawartość i formę zamieszczanych komentarzy, z uwzględnieniem odpowiedzialności karnej lub cywilnej za działania niezgodne z prawem. Na żądanie uprawnionych organów państwa, na potrzeby prowadzonych przez nie postępowań, po-pa-pra-niec przekazuje Twój adres IP.

3. Masz możliwość skontaktowania się z popaprańcem bezpośrednio. W zakładce "KONTAKT", wystarczy wypełnić i wysłać formularz kontaktowy. Możesz też wysłać wiadomość e-mail bezpośrednio na adres: on@po-pa-pra-niec.pl.

PO-PA-PRA-NIEC gwarantuje, że Twój adres e-mail nie będzie użyty do jakichkolwiek innych celów, poza wysłaniem do Ciebie odpowiedzi.

4. PO-PA-PRA-NIEC zastrzega sobie prawo do poprawiania i zmieniania niniejszego regulaminu.

w stronie wykorzystano elementy graficzne z szablonu programu iWeb • wisiena.pl © 2024

 przycisk tła na po-pa-pra-niec.pl przycisk tła na po-pa-pra-niec.pl przycisk tła na po-pa-pra-niec.pl